04 Maj, 24
69. Coppa Montes – Monfalcone (Go) – Cat. juniores

Na dirki Coppa Montesje bil najboljši Bor Ebner, ki je dirko zaključil na končnem 11. mestu. Za las je zgrešil uvrstitev med najboljših 10.

42. Circuito del Bosco

Mlajši mladinci so nedavno v Italiji zopet dosegli izvrstne rezultate. Na 42. Circuito del Bosco so kolesarji prevozili 10 ravninskih krogov v skupni dolžini 62km. Pogi Teamovci so bili aktivni celo dirko, na tretjem letečem cilju je bil najhitrejši Matic Vintar, na zadnjem pa Vanja Kuntarič Žibert. Na koncu je prišlo do šprinta glavnine, v kateri je bil od naših najmočnejši Žiga Stare. Dosegel je 4. mesto.

Dečki A in B pa so dirkali v Manzanu. Pri dečkih B sta se najbolje izkazala Gašper Mesec s 14. mestom in Oskar Roškar s 17.
V kategoriji dečkov A pa je Gal Klun zasedel 5. mesto Urban Hvastja pa 9.

Tudi Mlajši mladinci v postavi: Vanja Kuntarič Žibert, Miha Otoničar, Žiga Stare, Maks Bahar in Tit Stevič pa so se tudi merili v Manzanu v Italiji. Na dirki dolgi 60 kilometrov je na koncu odločil ciljni sprint kjer je zmago slavil Mai Prevejšek iz Adrie, naš najboljši pa je bil Miha Otoničar na 9.mestu

GP MAGGIO FIASCHETTANO – MEM. IVO FRESCHI

pa so nastopili Starejši mladinci: Taj Žagar, Jure Medved, Žiga Hamun, Dorian Dolić, Bastian Petrič, Tine Jenk