23 Jun, 26

S prijetnim druženjem, nasmehi in obilico prevoženih kilometrov smo uspešno zaključili kolesarsko šolo Pogi Team in Pika Team za šolsko leto 2025/26.

V preteklih mesecih so mlade kolesarke in kolesarji skozi treninge, izlete in različne aktivnosti pridobivali nova znanja, razvijali kolesarske spretnosti ter krepili športni duh in prijateljske vezi. Skupaj smo ustvarili številne nepozabne trenutke, ki bodo ostali lep spomin na še eno uspešno sezono.

Iskrena hvala vsem mladim kolesarkam in kolesarjem za njihov trud, vztrajnost in navdušenje, trenerjem za strokovno delo ter staršem za podporo in zaupanje skozi celotno leto.

Vsem želimo prijetne, sproščene in aktivne poletne počitnice. Naj bodo polne novih doživetij, gibanja in varnih kolesarskih kilometrov. Se vidimo ponovno v novi sezoni!

Pogi Team & Pika Team